į viršų
Pokalbiai
RSS Kanalas
Facebook
Atsiliepimai
Kontaktai
Twitter
YouTube
Šiandien: 732 Vakar: 1130 Narių: 3340 Skelbimų: 575
Naujas skelbimasNemokamaiMano skelbimai (0)Bilietai
Šarūnas Jasikevičius žaidėjams primins praėjusį sezoną 0
„Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius tiki, jog auklėtiniai gali būti tokie energingi ir atsidavę, kaip praėjusį sezoną. Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Saulius RAMOŠKA

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius visais įmanomais būdais sieks, kad jo vyrai taptų tokiais, kokie buvo praėjusį sezoną, kai Eurolygoje iškovojo bronzą.

Per tris dienas „Žalgirio“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje patyrė du pralaimėjimus: penktadienį žalgiriečiai pirmas Eurolygos rungtynes 79:87 pralaimėjo Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) ekipai, o sekmadienį 60:75 neatsilaikė ir prieš Klaipėdos „Neptūną“, kuris po šios pergalės tapo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato lyderiu.

Į darbą pasižiūrėjo neatsakingai

Retas atvejis, kad Š. Jasikevičius per spaudos konferenciją kalbėtų nedaug. Po pralaimėjimo „Neptūnui“ žalgiriečių vairininkas pasveikino Klaipėdos ekipą, kuri šiai dvikovai buvo geriau parengta, ir atsiprašė savo klubo aistruolių.

„Aikštelėje matytas vaizdas neparodo mūsų klubo istorijos, buvo neatsakingai pažiūrėta į klubo marškinėlius. Nepadariau savo darbo. Iki rungtynių Eurolygoje (jos įvyks trečiadienį – red.) stengsiuosi, kad mūsų vyrai taptų tokiais pat, kokie buvo pernai. Tikiu, kad jie gali tokiais būti. O tada dirbsime su krepšiniu. Daugiau neturiu ką pasakyti“, – išbėręs monologą „Žalgirio“ treneris pakilo iš vietos ir atsisveikino su žurnalistais.

Likus žaisti 3 minutes po Lauryno Biručio ir Artūro Milaknio metimų žalgiriečiai priartėjo iki dviejų taškų (59:61), tačiau per likusį laiką „Žalgirio“ komanda sukrapštė tik vieną tašką. Bandydami pavyti varžovus žalgiriečiai per paskutines 2 minutes prametė visus penkis tritaškius. Tą vakarą šeimininkams iš toli nesisekė atakuoti – tikslą pasiekė tik 2 tritaškiai iš 18 (11 proc. taiklumas).

60 pelnytų taškų – prasčiausias „Žalgirio“ rezultatas per du praėjusius LKL sezonus. Pastarąjį kartą mažiau nei 60 taškų žalgiriečiai surinko 2015–2016 metų sezono finale, kai uostamiestyje „Neptūnui“ pralaimėjo 54:76.

Pirma tokia pergalė

Uostamiesčio ekipos strategas Kazys Maksvytis pripažino, kad raktas į pergalę buvo gera gynyba, ypač antrame ir ketvirtame kėliniuose.

„Graži pergalė, pirma tokia karjeroje prieš „Žalgirį“, – spaudos konferencijoje sakė K. Maksvytis. Jo vadovaujami klubai šalies pirmenybėse „Žalgirį“ yra nugalėję jau dvylika kartų.

Trenerio teigimu, auklėtiniai po nesėkmingo starto FIBA Čempionų lygoje žaidžiant su Bolonijos „Virtus“ ekipa padarė išvadas ir šįkart prieš žalgiriečius prasižengdavo tinkamu metu.

Į pergalę uostamiesčio ekipą vedė Jerai Grantas ir Kyle'as Weaveris. Amerikiečiai pelnė atitinkamai 17 ir 16 taškų.

K. Maksvytis pabrėžė, jog žaidėjų nuteikti papildomai nereikėjo.

„Gerai sužaidė legionieriai, ypatingai Weaveris. Tikriausiai nesuklydau prieš sezoną jį pasirinkdamas. kartais jo reikia prašyti, kad žaistų agresyviau per rungtynes su vidutiniokais, o šiandien to nereikėjo. Visa komanda atliko gerus sprendimus, aukojosi. Šiandien norėjome laimėti“, – sakė uostamiesčio ekipos treneris. Jis pasidžiaugė, jog komandos varomoji jėga yra aukštaūgiai.

Išvyko į Jeruzalę

60 pelnytų taškų – prasčiausias „Žalgirio“ rezultatas per du praėjusius LKL sezonus.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“, namie po atkaklios kovos 81:73 palaužęs „Šiaulių“ klubą. Pastarasis, patyręs penkias nesėkmes, vienintelis čempionate dar nė sykio nelaimėjo.  

„Lietkabelio“ strategas Gintaras Kadžiulis negalėjo paaiškinti, ką auklėtiniai išdarinėjo po ilgosios pertraukos.

„Net negaliu suskaičiuoti, kiek kartų buvo pramesta iš po krepšio. Atsakymo niekas neras. Bet smagu, kad bent jau pabaigoje atsilaikėme ir iškovojome pergalę,“ – sakė jis.

Panevėžio ekipą į pergalę vedė Mindaugas Kupšas ir Michaelas Morrisonas, kurie pelnė po 14 taškų.

Antradienį „Lietkabelio“ krepšininkų išvykoje laukia didesnis iššūkis – FIBA Čempionų lygoje jie susitiks su Jeruzalės „Hapoel“ komanda. Izraelis klubas pirmame ture išvykoje 79:75 palaužė praėjusio sezono čempionę Atėnų AEK (Graikija) komandą. Priminsime, jog Lietuvos klubas pirmame ture po pratęsimo 87:91 pralaimėjo belgų „Giants“ krepšininkams.

Odedo Kattache'o treniruojama „Hapoel“ pergalingai žygiuoja Izraelio čempionate, ten laimėjo abejas žaistas rungtynes. Savaitgalį Jeruzalės klubas savo arenoje 94:76 pranoko Rišono Leziono „Maccabi“. Nugalėtojams 25 taškus pelnė ir 32 naudingumo balus surinko Jamesas Feldeine'as.

„Hapoel“ ekipoje svarbų vaidmenį atlieka užsieniečiai, tarp kurių yra ir viena ryškiausių FIBA Čempionų lygos žvaigždžių – 14 metų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) praleidęs Amare'as Stoudemire'as.

„Hapoel“ klube pastebimi ir keli vietos žaidėjai – tai karjeros saulėlydį išgyvenantis, ne vieną sezoną Eurolygoje žaidęs 33-ejų Lioras Eliyahu bei kylanti Izraelio krepšinio žvaigždė, trenerio Davido Blatto sūnus Tamiras Blattas.

„Lietkabelio“ trenerio-skauto Algimanto Bružo teigimu, Jeruzalės komanda išsiskiria atletiškumu bei individualiomis žaidėjų savybėmis ir skirtingai nuo praėjusio sezono dabar savo krepšinį konstruoja nuo gynybos.

LKL 6 turas

Kauno „Žalgiris“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 60:75 (21:19, 8:16, 20:16, 11:24). N. Woltersas 12 tšk., B. Daviesas 11 (6 atk. kam.), P. Jankūnas 9, L. Birutis 8; J. Grantas 17, K. Weaveris 16 (6 rez. perd), G. Masiulis 11 (7 atk. kam.), T. Delininkaitis 7.

Panevėžio „Lietkabelis“ – „Šiauliai“ 79:73 (22:14, 26:26, 20:16, 11:17). M. Morrisonas ir M. Kupšas (8 atk. kam.) po 14, S. Jasaitis 12, D. Tarolis 11 (8 atk. kam.); C. Bowenas 14, E. Šaulys 13, R. Stankevičius 9.

Kėdainių „Nevėžis“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 80:86 (13:31, 30:22, 20:11, 17:22). Ch. Collinsas 22 (3–1/7), J.Ch. Fulleris 18, G. Maldūnas 9; E. Omogbo 17, L. Jeteras 16, Y. Franke'as 11.

Alytaus „Dzūkija“ – Vilniaus „Rytas“ 73:79 (24:18, 16:20, 24:17, 9:24). K. Brownas 15, M. Jogėla 14, D. Domarkas 13, G. Žalalis 10; E. Bendžius 20 (6 atk. kam.), D.J. Seeley 13, M. Girdžiūnas 11, A. Butkevičius 9.

Prienų „Skycop“ – Utenos „Juventus“ 85:80 (21:20, 22:24, 20:17, 22:19). M. Bruesewitzas 22 (9 atk. kam.), M. Gecevičius 19 (3–5/11, 9 atk. kam.), O. Varanauskas 15 (3–4/6); V. Čepukaitis 26 (2–11/13, 13 atk. kam.), A. Hamiltonas 16, A. Šikšnius 13.

Lentelė

(pergalės, pralaimėjimai)

1. „Neptūnas“ 5 1.

2. „Žalgiris“ 5 1

3. „Lietkabelis“ 4 1

4. „Rytas“ 4 1

5. „Skycop“ 3 3

6. „Dzūkija“ 2 3

7. „Pieno žvaigždės“ 2 4

8. „Juventus“ 2 4

9. „Nevėžis“ 1 5

10. „Šiauliai“ 0 5 


 

Šaltinis - lžinios.lt

LZINIOS
Sportas
APKLAUSA

Ar vakarietiškos idėjos po Hong kongo įvykiu pasieks pačia Kinija?

Taip
Ne
Situacija nenuspėjama
Renginių kalendorius
Jazzu gyvo garso koncertas Londone
Jazzu - gyvo garso koncertas Londone   Puiki naujiena Londono lietuvaičiams, vieninteliam koncertui į Londoną jau šį rudenį atvyksta viena geriausių Lietuvos atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu, kuri atvyksta kartu su gyvo garso grupę. Koncertas kuris nepaliks abejingų, Justės muzika, balsas ir emocijos palies kiekvieną iš Jūsų.   Bilietai jau parduodami:  Nori gauti išankstinius bilietus ir užsitikrinti geriausias vietas? Registruokis čia, ir viena diena ankščia...
Liko: 5 d.4 val.6 min.
Katleris ir Stonkus #ManTaiKieme - Londonas
TIK 600 BILIETŲ. Manto Stonkaus ir Manto Katlerio stand-up šou #MantaiKieme atkeliauja į LONDONĄ. Programa bus paturbinta su #ManTaiGeriau. Kartu ant scenos pasirodys Tuomas Tulikorpi Bilietai: https://wackyevent.com/mantaikieme/ Kada: 29/11/2019 20.00val.  Kur: Queen Mary University of London - International Office Mile End Rd, E1 4NS London, United Kingdom Nori bilietų? registruokis čia: https://wackyevent.com/sms/ Ir anksčiau už visus gausi sms žinutė su ...
Liko: 1 mėn.7 d.6 val.6 min.
Pasmerkti. Pajūrio džiazas - Premjera Londone
Po itin sėkmingos pirmosios filmo dalies peržiūros, su džiugesiu pristatome antrosios dalies premjerą Londone! Rokui (akt. Tadas Gryn) puikiai sekasi. Jis idealiai tvarkosi su visomis finansinėmis užduotimis, kurias jam paveda investuotojų fondas „3D Klubas”: jaunų bei ambicingų verslininkų – Daliaus, Dainiaus ir Dominyko susivienijimas. Rokas – Dominyko draugas nuo vaikystės – tapo Klubo suklestėjimo priežastimi. Ne veltui dėl savo „uoslės” pinigam...
Liko: 1 mėn.7 d.16 val.6 min.
8 Kambarys : Vienintelis pasirodymas Londone : Lapkričio 30
Sėkmingiausia debiutinį pasirodymą mūsų klube surengusi grupė 8 Kambarys grįžta į Londoną. Pakviesk draugus ir prisijunk prie renginio, ir sužinosi visas naujienas apie artėjantį koncetą pirmas. Lapkričio 30d Išankstiniai bilietai jau netrukus
Liko: 1 mėn.7 d.20 val.6 min.
Rekomenduojami skelbimai
Vyras iesko vairuotojo darbo turintis b kategorijo...
Visos odontologinės paslaugos po vienu stogu!
Vakaru Londone kambarį
£130.00
Garbanotieji bišonai trokšta tapti Jūsų draugais
Papildomas uždarbis vairuotojams
£100.00
Išnuomojami kambariai Enfield
Parduodamas autoservisas
£80000.00
švediški norvegiški pūkiniai šilti vokeliai
£100.00
Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose
£40.00
Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų
Vidaus apdaila kaunas, Statybos darbai kaune
£12.00
Vinyl Printing London | Custom Vinyl Stickers Prin...
£15.00
Užsakyti skelbimą
Kaina: Sutartinė
Užsakyti skelbimą
Kaina: Sutartinė
Užsakyti skelbimą
Kaina: Sutartinė