į viršų
Pokalbiai
RSS Kanalas
Facebook
Atsiliepimai
Kontaktai
Twitter
YouTube
Šiandien: 841 Vakar: 1132 Narių: 3353 Skelbimų: 530
Naujas skelbimasNemokamaiMano skelbimai (0)Bilietai

Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Mergina draugo     ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |

Ilgalaikė priežiūra ( Kada turite teisę į ilgalaikę priežiūrą? ) 0

Ilgalaikės priežiūros parama teikiama socialinės rūpybos sistemoje (išmokos natūra) ir socialinio draudimo sistemoje (neįmokinės piniginės neįgalumo išmokos) asmenims, kurie turi tam tikrų fizinių, protinių arba su amžiumi susijusių problemų ir kuriuos reikia asmeniškai prižiūrėti arba padėti jiems atlikti kasdienio gyvenimo veiksmus. Paramą finansuoja valstybė; ją gali gauti asmenys, turintys neribotą teisę gyventi Jungtinėje Karalystėje.

 

Socialinės priežiūros paslaugos (išmokos natūra) atskirai teikiamos Škotijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje.

 

Ką apima?

 

 

Anglijos socialinės rūpybos sistemoje priežiūra ir parama teikiama atsižvelgiant asmens pajamas; pastarąją sistemą įgyvendina vietos valdžios institucijos. Socialinės priežiūros paslaugos žmonėms gali būti teikiamos namuose (pavyzdžiui, priežiūra namuose, maisto pristatymas namus, specialios priemonės) arba tai gali būti institucinė globa, globa slaugos namuose, dienos centruose ir ligoninėse. Įsidėmėkite, kad socialinės rūpybos sistemai netaikomos ES socialinės apsaugos koordinavimo taisyklės.

 

Anglijoje asmenų, turinčių turto (įskaitant šeimos būsto vertę), kurio vertė viršija 23 250 GBP (25 691 EUR), institucinės globos valstybė nefinansuoja – jie patys moka už savo priežiūrą. Valstybės paramos asmenims, kurių turtas yra mažesnis, dydis ir pobūdis priklauso nuo jų poreikių ir pajamų.

 

Asmenys, kuriems nereikia nuolat gyventi priežiūros įstaigose ir kuriems vietos valdžios institucija teikia priežiūros ar kitas paslaugas, turi mokėti nedideles įmokas, kurios priklauso nuo jų gebėjimo mokėti ir vietos valdžios institucijos sprendimo.

Piniginės neįgalumo išmokos asmenims, kuriems reikia asmeninės priežiūros, nuo pajamų nepriklauso. Toliau nurodytos socialinio draudimo išmokos gali būti mokamos ilgalaikės priežiūros poreikių turintiems asmenims ir juos prižiūrintiems asmenims:

 

Pragyvenimo pašalpa neįgaliesiems (Disability Living Allowance)

 

 

Jei Jums reikalinga pagalba ir asmeninė priežiūra arba jei Jūs sunkiai vaikštote dėl fizinės ar psichinės negalios, be to, prašymo pateikimo metu esate jaunesnis nei 65 metų, Jums gali būti suteikta teisė gauti pragyvenimo pašalpą neįgaliesiems. Ši pašalpa mokama kartu su kitomis pašalpomis nekeliant jokių sąlygų dėl sumokėtų įmokų. Taip pat šiuo metu taikomas gyvenamosios vietos ir gyvenimo Jungtinėje Karalystėje reikalavimas. Pragyvenimo pašalpa neįgaliesiems pervedama tiesiogiai banko, taupomąją ar kitą sąskaitą, kaip nurodo jos gavėjas.

 

Priežiūros pašalpa (Attendance Allowance)

 

 

Jei esate 65 metų ar vyresnis ir Jums reikalinga asmeninė priežiūra dėl fizinio ar psichinio neįgalumo, galite gauti priežiūros pašalpą. Ji gali būti mokama kartu su kitomis išmokomis. Nėra jokių sąlygų dėl įmokų, tačiau keliamas gyvenamosios vietos ir gyvenimo Jungtinėje Karalystėje reikalavimas.

 

Priežiūros pašalpa pervedama tiesiogiai banko, taupomąją ar kitą sąskaitą, kaip nurodo jos gavėjas.

 

 

Slaugytojo pašalpa (Carer's Allowance)

 

Slaugytojo pašalpa yra kassavaitinė išmoka, mokama asmeniui, ne mažiau nei 35 valandas per savaitę prižiūrinčiam kitą asmenį, kuris gauna vidutinio dydžio ar didžiausią pragyvenimo pašalpą neįgaliesiems asmeninei priežiūrai, priežiūros pašalpą ar atitinkamo dydžio išlaikymo pašalpą. Gaunant slaugytojo pašalpą gali keistis kitų išmokų mokėjimas; taikomas pajamų apribojimas, pašalpa nemokama dieninio skyriaus studentams. Nekeliami įmokų reikalavimai, tačiau galioja gyvenamosios vietos ir gyvenimo Jungtinėje Karalystėje kriterijai.

 

Slaugytojo pašalpa pervedama tiesiogiai gavėjo nurodytą banko, taupomąją ar kitą sąskaitą.

 

Kaip įgyjama teisė į ilgalaikę priežiūrą?

 

Dėl socialinių priežiūros paslaugų (išmokų natūra) kreipkitės savo savivaldybės socialinių paslaugų skyrių ir paprašykite jų atlikti sveikatos ir socialinių priežiūros paslaugų poreikio vertinimą.

 

Jei norite gauti pinigines neįgalumo išmokas, paskambinkite Išmokų informacinę liniją telefonu 0800 88 22 00. Tai yra nemokama konfidenciali telefono linija neįgaliesiems ir juos prižiūrintiems asmenims.

 

Jūsų teisė į ilgalaikę priežiūrą visoje Europoje

 

Ilgalaikės priežiūros išmokoms tokia pačia tvarka, kaip ir išmokoms ligos atveju, taikomos ES socialinės apsaugos koordinavimo taisyklės. Neatsižvelgiant tai, kurioje valstybėje nuolat arba laikinai gyvenate, ilgalaikės priežiūros piniginės išmokos Jums bus mokamos pagal valstybės, kurioje esate apdraustas (-a), įstatymus.

 

Ilgalaikės priežiūros išmokos natūra skiriamos pagal valstybės, kurioje nuolat arba laikinai gyvenate, įstatymus tokia pačia tvarka, kaip ir toje valstybėje apdraustiems asmenims.

 

Daugiau informacijos apie Europoje persikeliančių arba keliaujančių asmenų socialinės apsaugos teisių koordinavimą rasite internete (http://ec.europa.eu/social-security- coordination).

 

Šaltinis - Europos Komisija

 

Europos Komisija
Teisinė pagalba
APKLAUSA

Jūsų darbingiausias laikas per darbo dieną?

7-11 val
11-14 val
14-19 val
Renginių kalendorius
Natalija Bunkė : Solinis koncertas
Natalija Bunkė sugrįžta pas mus, tik šįkart - viena. Bilietai : skiddle.com   Laukia dar vienas įsimintinas vakaras - svečiuose Natalija Bunkė ir jos jau Lietuvos publikai gerai pažįstama solinė programa, su kuria ji dar niekada nepasirodė Londone.   Neseniai pradėjusi turą po Lietuvą, atlikėja neaplenks ir mylimo Londono. Lapkričio 23d. sustikimas su Natalija ir jos solinis pasirodymas tik mūsų klubo lankytojams.   Lapkričio 23d. Šeštadienis Muzikos Ža...
Liko: 16 val.34 min.
Katleris ir Stonkus #ManTaiKieme - Londonas
TIK 600 BILIETŲ. Manto Stonkaus ir Manto Katlerio stand-up šou #MantaiKieme atkeliauja į LONDONĄ. Programa bus paturbinta su #ManTaiGeriau. Kartu ant scenos pasirodys Tuomas Tulikorpi Bilietai: https://wackyevent.com/mantaikieme/ Kada: 29/11/2019 20.00val.  Kur: Queen Mary University of London - International Office Mile End Rd, E1 4NS London, United Kingdom Nori bilietų? registruokis čia: https://wackyevent.com/sms/ Ir anksčiau už visus gausi sms žinutė su ...
Liko: 7 d.2 val.34 min.
Pasmerkti. Pajūrio džiazas - Premjera Londone
Po itin sėkmingos pirmosios filmo dalies peržiūros, su džiugesiu pristatome antrosios dalies premjerą Londone! Rokui (akt. Tadas Gryn) puikiai sekasi. Jis idealiai tvarkosi su visomis finansinėmis užduotimis, kurias jam paveda investuotojų fondas „3D Klubas”: jaunų bei ambicingų verslininkų – Daliaus, Dainiaus ir Dominyko susivienijimas. Rokas – Dominyko draugas nuo vaikystės – tapo Klubo suklestėjimo priežastimi.   Bilietai : eventbrite &nbs...
Liko: 7 d.12 val.34 min.
8 Kambarys : Vienintelis pasirodymas Londone : Lapkričio 30
Sėkmingiausia debiutinį pasirodymą mūsų klube surengusi grupė 8 Kambarys grįžta į Londoną.   „8 Kambarys" yra HIP HOP grupė, kurią sudaro du nariai: Karolis Talutis (Talaz) ir Deividas Alejūnas (Corsalis). Per pastaruosius pusę metų grupė išleido pirmuosius savo kūrinius, kurie pasižymėjo gerais klausomumo rodikliais. 8 Kambarys - Einu Iš Proto feat.   Bilietai : skiddle.com   Sil jau sulaukė apie 50 000 perklausų. Prieš tai išleistas k...
Liko: 7 d.16 val.34 min.
Kalėdinė Vakaronė
Jungtinės Karalystės Lietuvių Bendruomenės Londono 1-mas skyrius kviečia visus į Kalėdinį vakarėlį!!! Šokiai, dainos, loterija, karnavalinių kostiumų konkursas, baras ir žinoma puiki nuotaika garantuota   Kaina: 25£   Bilietai: JungtinesKaralystesLietuviuBendruomene   Brenda sausis su veltiniais Balto sniego vėputiniais Štai nustebęs žiūri sausis Iš pusnyno kyšo ausys   Kelkis kiški skeltanosi Tu pusnyne suragosi Nesušalsiu dėde sa...
Liko: 22 d.34 min.
Kalėdinis Koncertas
  Kalėdinis Koncertas​ DJ PaulPure Bilietai: ticketsource Kada: 21/12/2019 19.00val.  Kur: Queen Mary University of London - International Office Mile End Rd, E1 4NS London, United Kingdom Nori bilietų? registruokis čia: https://wackyevent.com/sms/ Ir anksčiau už visus gausi sms žinutė su nuoroda į bilietų prekybą. Taip galėsi užsitikrinti geriausias vietas. Jau, Gruodžio 21 dieną, čia Londone, The Atrium salėje,  įvyks nepakartojamas ...
Liko: 28 d.13 val.34 min.
„Snoop Dogg“ - „I Wanna Thank Me“ turas (O2, Londonas)
Būsimo turo metu Vakarų kranto repo legenda keliauja palaikydama savo 17-ąjį albumą „I Wanna Thank Me“ ir to paties pavadinimo dokumentinį filmą, išleistą šių metų pradžioje.   BILIETAI : eventbrite.co.uk   „I Wanna Thank Me“, švenčia 25 metų trunkančia „Snoop Dogg“, karjerą, per kurią „Doggfather“ įrodė savo neginčijamą įtaką muzikai, kartu su daugybės platinos plokštelių įrašais, tuo pačiu patvirtindamas savo, kaip...
Liko: 1 m.20 d.23 val.56 min.
Rekomenduojami skelbimai
Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T...
£150.00
Įvairūs Darbai Olandijoje
švediški norvegiški pūkiniai šilti vokeliai
£100.00
Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose
£40.00
Vairuotojas ekspeditorius
£2500.00
Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb...
£330.00
ieškomi C+E kat. vairuotojai.
Paruošta darbo sistema
£45.00
Rankų darbo, nertas žaislas
£35.00
Puosnios Placios Apyrankes
Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...
Migdukai - projektoriai - lopšinės - baltas triukš...
£26.00
Perlų Karoliai, Vėriniai
£25.00
Parduodama sodyba
£9500.00
kambario nuoma
£130.00