į viršų
Pokalbiai
RSS Kanalas
Facebook
Atsiliepimai
Kontaktai
Twitter
YouTube
Šiandien: 655 Vakar: 1178 Narių: 3349 Skelbimų: 545
Naujas skelbimasNemokamaiMano skelbimai (0)Bilietai

Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |Įvairūs Darbai Olandijoje    ☆ |Isnuomuojamas dvivietis kambarys Londone Canning T... - £150.00    ☆ |Parduodama sodyba - £9500.00    ☆ |Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų    ☆ |ieškomi C+E kat. vairuotojai.    ☆ |Automobilių draudimas UK    ☆ |Pirtys Vilniuje    ☆ |Kompanija uzsimanti devetu rubu rinkimu iesko darb... - £330.00    ☆ |Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...    ☆ |Vairuotojas ekspeditorius - £2500.00    ☆ |Gydomojo masazo paslaugos Pietryciuose - £40.00    ☆ |kambario nuoma - £130.00    ☆ |

Vip skelbimai
Mažiausios kainos principas laimi: šalyje vis dar kursuoja autobusai be saugos diržų 0
The Independent nuotr.

Nors visi vežėjai ir kelių eismo reguliatoriai vienu balsu tvirtina, kad keleivio saugumas – aukščiausias prioritetas, kai kurie tarpmiestinio susisiekimo autobusai yra tokių senų modelių, kad net neturi saugos diržų.

Šios transporto priemonės, pagamintos prieš ES įvedant privalomus saugos reikalavimus, vis dar kursuoja Lietuvos keliuose, o miestelių autobusų parkai ne visi turi galimybę greitu metu atsinaujinti.

Vairuotojai skundžiasi, kad, jeigu automobilyje važiuodamas būsi pagautas policijos be saugos diržo, gausi baudą, o vežti 50 žmonių nesaugiai neva yra normalu.

Šiaulių vežėjų bendrovėje „Busturas“ yra 25 autobusai, aptarnaujantys tolimojo susisiekimo maršrutus. Jų vidutinis amžius yra 10 metų. Trijose transporto priemonėse nėra saugos diržų.

Įmonės administracijos teigimu, bendrovės „autobusų techninė būklė yra nepriekaištinga“. Nors transporto techninė apžiūra yra atliekama reguliariai, ką ji gali reikšti, jei vairuotojui nespėjus paspausti stabdžio būtų sužaloti be saugos diržo važiavę keleiviai?

„Stotyje ir autobusuose yra lipdukai dėl diržų segėjimo, taip pat vairuotojai prieš pradėdami reisą tai primena keleiviams. Vairuotojams irgi reguliariai yra primenama, kad informuotų keleivius apie diržų segėjimą“, – teigė bendrovės atstovai ir pridūrė, kad autobuse esant įrengtiems saugos diržams pagal Kelių eismo taisykles visi keleiviai privalo juos užsisegti.

„Tai ir pačių keleivių atsakomybė. Iš mūsų pusės dedame visas pastangas“, – komentavo administracija.

2018 m. atlikto LTSA tyrimo duomenys parodė, kad autobuso vairuotojo paraginimą užsisegti saugos diržą prieš išvažiuojant ir priminimą tą patį padaryti tarpinėse stotelėse žmonės išgirsta. Būtent todėl daugeliui vairuotojų buvo išdalyti lipdukai su priminimu paraginti keleivius prisisegti.

„Manome, kad keleivių įsitraukimas ir autobusų parkų atsakomybė duoda teigiamų rezultatų“, – sakė „Busturo“ atstovai.

Tačiau ką daryti, jeigu saugos diržo autobuse nėra? Ar galima į tokį dalyką žiūrėti pro pirštus?

Atnaujinti autobusų parką planuojama 2019–2021 m. Tai numatyta strateginiame veiklos plane.

Panevėžys: 7 iš 33 autobusų yra pasenę

Panevėžyje iš eksploatuojamų 33 tarpmiestinių autobusų septyniuose nėra įmontuoti keleivių saugos diržai.

„Saugos diržai yra tuose autobusuose, kurie pagaminti pagal naujausius ES reikalavimus. Aišku, senesni autobusai jų neturės. Autobusų turime visokių. Naujesni autobusai, pavyzdžiui, 2014 m., dažniausiai yra maži, iki 37 ar 38 vietų“, – pasakojo Panevėžio autobusų parko generalinis direktorius Arnoldas Gražys.

Artimiausiu metu parko atnaujinti nežadama. Pasak direktoriaus, poreikis tam yra visuomet, bet dabartinės vežimo sutartys galioja iki 2023 m.

„Kautros“ direktorius: šuo pakastas konkurso sąlygose

Pasak vežėjų bendrovės „Kautra“, veikiančios Kaune, Alytuje, Druskininkuose, vadovo Lino Skardžiuko, šiuo metu įmonė nesusiduria su tokiomis problemomis, kaip autobusai be įmontuotų saugos diržų. Jo žodžiais, 99 proc. transporto priemonių jie yra įmontuoti.

Vairuotojų kursuose vairuotojai yra mokomi, kad prieš važiuodami jie turi perspėti keleivius segėti diržus.

Kokybės klausimas, tiesa, tiesiogiai priklauso nuo konkurso sąlygų.

Konkursai skatina taupyti saugumo sąskaita?

„Viskas susiję su konkursais, kuriuos rengia savivaldybės. Nuo jų priklauso ir su atsinaujinimu susiję klausimai. Pati savivaldybė sprendžia, koks jos teritorijoje turėtų būti transportas. Vežėjai skaičiuoja kaštus, stengiasi laimėti su geriausia kaina“, – pasakojo „Kautros“ direktorius.

Jis teigė, kad autobusų būklė priklauso nuo įmonių finansinės būklės. Pasak jo, sunkiai tikėtina, kad mažesnių miestų parkai tiesiog iššvaisto pinigus ir atsainiai žiūri į naujų transporto priemonių įsigijimą. Tikriausiai pajamos yra pakankamai mažos.

„Konkursų metu savivaldybės nori gauti pačią žemiausią kainą. Jeigu žmogui vos pinigų užtenka pavalgyti, jis nesirūpins inovacijomis – greičiau jam rūpestį kels urzgiantis pilvas“, – su šypsena sakė direktorius. Pasak jo, vis dėlto vežėjai turėtų rūpintis paslaugos kokybe, kadangi sutartys pasirašomos dažniausiai dešimčiai metų.

LTSA: už autobusų kokybę yra atsakingos savivaldybės

Pasak Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) atstovės, didžiosios tarpmiestinių autobusų įmonės daugiausia investuoja į autobusų parko atnaujinimą ir perka naujus autobusus, kurie atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus.

„Savivaldybės yra atsakingos už vietinio susisiekimo transporto darbą ir autobusų kokybę. Ir būtent čia daugiau situacijų, kai autobusai yra seni, techniškai susidėvėję, neturi saugos diržų. Savivaldybės, savivaldybių įmonės į autobusų parko atnaujinimą investuoja iš savo turimų lėšų ir ne visuomet naujų autobusų įsigijimas yra prioritetas“, – teigė LTSA atstovė Eglė Kučinskaitė.

Jos teigimu, Susisiekimo ministerija kiekvienais metais skiria lėšų savivaldybėms naujiems ir aplinką tausojantiems autobusams įsigyti. Šiam tikslui yra atskira programa.

Vis dėlto klausimas, kodėl seni autobusai lieka kursuoti Lietuvos keliuose, kol kas lieka atviras.

Pastangos dedamos apmokant vairuotojus

„LTSA labai skatina, kad vairuotojai būtų sąmoningi ir patys primintų žmonėms užsisegti saugos diržą. Tikimės, kad žingsnis po žingsnio vairuotojai vis labiau rūpinsis žmonių saugumu“, – teigė E. Kučinskaitė.

Pasak jos, LTSA nuolat vykdo tyrimus, susijusius su kelio sauga. Šiuo metu apie diržų segėjimą yra masiškai apklausiami studentai, kurie dažnai iš didmiesčių savaitgaliais važiuoja namo.

Pasak jos, daugelyje autobusų saugos diržų nėra. Tokiais atvejais, kai saugos diržas nėra įrengtas, niekas, be abejo, keleivio negali nubausti.

„Tiesiog yra tokia kai kurių vežėjų ir autobusų situacija. Autobusai juose sunkiai atsinaujina dėl pinigų trūkumo. Be abejo, norėtume, kad visuose autobusuose būtų saugos diržai, tačiau realybė yra kiek kitokia. Matome tendenciją, kad po truputį ši problema yra išstumiama“, – komentavo LTSA atstovė.

Šaltinis - etaplius.lt

Etaplius.lt
Ekonomikos pulsas
APKLAUSA

Kiek Jūsų pažįstamų emigravo iš Lietuvos?

1-4
6-9
10+
Renginių kalendorius
Natalija Bunkė : Solinis koncertas
Natalija Bunkė sugrįžta pas mus, tik šįkart - viena. Bilietai : skiddle.com   Laukia dar vienas įsimintinas vakaras - svečiuose Natalija Bunkė ir jos jau Lietuvos publikai gerai pažįstama solinė programa, su kuria ji dar niekada nepasirodė Londone.   Neseniai pradėjusi turą po Lietuvą, atlikėja neaplenks ir mylimo Londono. Lapkričio 23d. sustikimas su Natalija ir jos solinis pasirodymas tik mūsų klubo lankytojams.   Lapkričio 23d. Šeštadienis Muzikos Ža...
Liko: 8 d.20 val.21 min.
Katleris ir Stonkus #ManTaiKieme - Londonas
TIK 600 BILIETŲ. Manto Stonkaus ir Manto Katlerio stand-up šou #MantaiKieme atkeliauja į LONDONĄ. Programa bus paturbinta su #ManTaiGeriau. Kartu ant scenos pasirodys Tuomas Tulikorpi Bilietai: https://wackyevent.com/mantaikieme/ Kada: 29/11/2019 20.00val.  Kur: Queen Mary University of London - International Office Mile End Rd, E1 4NS London, United Kingdom Nori bilietų? registruokis čia: https://wackyevent.com/sms/ Ir anksčiau už visus gausi sms žinutė su ...
Liko: 15 d.6 val.21 min.
Pasmerkti. Pajūrio džiazas - Premjera Londone
Po itin sėkmingos pirmosios filmo dalies peržiūros, su džiugesiu pristatome antrosios dalies premjerą Londone! Rokui (akt. Tadas Gryn) puikiai sekasi. Jis idealiai tvarkosi su visomis finansinėmis užduotimis, kurias jam paveda investuotojų fondas „3D Klubas”: jaunų bei ambicingų verslininkų – Daliaus, Dainiaus ir Dominyko susivienijimas. Rokas – Dominyko draugas nuo vaikystės – tapo Klubo suklestėjimo priežastimi.   Bilietai : eventbrite &nbs...
Liko: 15 d.16 val.21 min.
8 Kambarys : Vienintelis pasirodymas Londone : Lapkričio 30
Sėkmingiausia debiutinį pasirodymą mūsų klube surengusi grupė 8 Kambarys grįžta į Londoną.   „8 Kambarys" yra HIP HOP grupė, kurią sudaro du nariai: Karolis Talutis (Talaz) ir Deividas Alejūnas (Corsalis). Per pastaruosius pusę metų grupė išleido pirmuosius savo kūrinius, kurie pasižymėjo gerais klausomumo rodikliais. 8 Kambarys - Einu Iš Proto feat.   Bilietai : skiddle.com   Sil jau sulaukė apie 50 000 perklausų. Prieš tai išleistas k...
Liko: 15 d.20 val.21 min.
Kalėdinis Koncertas
  Kalėdinis Koncertas​ DJ PaulPure Bilietai: ticketsource Kada: 21/12/2019 19.00val.  Kur: Queen Mary University of London - International Office Mile End Rd, E1 4NS London, United Kingdom Nori bilietų? registruokis čia: https://wackyevent.com/sms/ Ir anksčiau už visus gausi sms žinutė su nuoroda į bilietų prekybą. Taip galėsi užsitikrinti geriausias vietas. Jau, Gruodžio 21 dieną, čia Londone, The Atrium salėje,  įvyks nepakartojamas ...
Liko: 1 mėn.5 d.17 val.21 min.
„Snoop Dogg“ - „I Wanna Thank Me“ turas (O2, Londonas)
Būsimo turo metu Vakarų kranto repo legenda keliauja palaikydama savo 17-ąjį albumą „I Wanna Thank Me“ ir to paties pavadinimo dokumentinį filmą, išleistą šių metų pradžioje.   BILIETAI : eventbrite.co.uk   „I Wanna Thank Me“, švenčia 25 metų trunkančia „Snoop Dogg“, karjerą, per kurią „Doggfather“ įrodė savo neginčijamą įtaką muzikai, kartu su daugybės platinos plokštelių įrašais, tuo pačiu patvirtindamas savo, kaip...
Liko: 1 m.29 d.3 val.43 min.
Rekomenduojami skelbimai
Vakaru Londone kambarį
£130.00
Vinyl Printing London | Custom Vinyl Stickers Prin...
£15.00
Parduodamas autoservisas
£80000.00
Visos odontologinės paslaugos po vienu stogu!
ieškomi C+E kat. vairuotojai.
kambario nuoma
£130.00
Papildomas uždarbis vairuotojams
£100.00
Paruošta darbo sistema
£45.00
Migdukai - projektoriai - lopšinės - baltas triukš...
£26.00
Pirtys Vilniuje
Įvairūs Darbai Olandijoje
Perkraustau krovininiu mikroautobusu iš Anglijos į...
Vairuotojas ekspeditorius
£2500.00
Išnuomojami kambariai Enfield
Maltos bišoniukai ieško naujų šeimininkų