Vakar Lietuvoje vyko antrasis Seimo rinkimų turas.
Prie balsadėžių rinkosi 68 vienmandačių apygardų rinkėjai, kurie galėjo balsuoti už vieną iš dviejų daugiausiai balsų pirmajame ture gavusių kandidatų.
Išrinktų Seimo narių sąrašas
Vida AČIENĖ LVŽS
Valius ĄŽUOLAS LVŽS
Kęstutis BACVINKA LVŽS
Vytautas BAKAS LVŽS
Rima BAŠKIENĖ LVŽS
Guoda BUROKIENĖ LVŽS
Justas DŽIUGELIS LVŽS
Aurimas GAIDŽIŪNAS LVŽS
Dainius GAIŽAUSKAS LVŽS
Arūnas GUMULIAUSKAS LVŽS
Stasys JAKELIŪNAS LVŽS
Jonas JARUTIS LVŽS
Eugenijus JOVAIŠA LVŽS
Ramūnas KARBAUSKIS LVŽS
Dainius KEPENIS LVŽS
Greta KILDIŠIENĖ LVŽS
Gintauats KINDURYS LVŽS
Algimantas KIRKUTIS LVŽS
Asta KUBILIENĖ LVŽS
Bronius MARKAUSKAS LVŽS
Bronislovas MATELIS LVŽS
Laimutė MATKEVIČIENĖ LVŽS
Kęstutis MAŽEIKA LVŽS
Rūta MILIŪTĖ LVŽS
Alfredas Stasys NAUSĖDA LVŽS
Arvydas NEKROŠIUS LVŽS
Petras NEVULIS LVŽS
Aušrinė NORKIENĖ LVŽS
Aušra PAPIRTIENĖ LVŽS
Virgilijus PODERYS LVŽS
Viktoras PRANCKIETIS LVŽS
Mindaugas PUIDOKAS LVŽS
Vytautas RASTENIS LVŽS
Juozas RIMKUS LVŽS
Viktoras RINKEVIČIUS LVŽS
Valerijus SIMULIK LVŽS
Virginijus SINKEVIČIUS LVŽS
Saulius SKVERNELIS LVŽS
Kęstutis SMIRNOVAS LVŽS
Lauras STACEVIČIUS LVŽS
Andriejus STANČIKAS LVŽS
Levutė STANIUVIENĖ LVŽS
Zenonas STREIKUS LVŽS
Dovilė ŠAKALIENĖ LVŽS
Robertas ŠARKNICKAS LVŽS
Audrys ŠIMAS LVŽS
Agnė ŠIRINSKIENĖ LVŽS
Tomas TOMILINAS LVŽS
Stasys TUMĖNAS LVŽS
Povilas URBŠYS LVŽS
Petras VALIŪNAS LVŽS
Egidijus VAREIKIS LVŽS
Juozas VARŽGALYS LVŽS
Gediminas VASILIAUSKAS LVŽS
Aurelijus VERYGA LVŽS
Virginija VINGRIENĖ LVŽS
Mantas ADOMĖNAS TS-LKD
Arvydas ANUŠAUSKAS TS-LKD
Audronius AŽUBALIS TS-LKD
Agnė BILOTAITĖ TS-LKD
Rimantas Jonas DAGYS TS-LKD
Irena DEGUTIENĖ TS-LKD
Sergejus JOVAIŠA TS-LKD
Rasa JUKNEVIČIENĖ TS-LKD
Vytautas JUOZAPAITIS TS-LKD
Laurynas KASČIŪNAS TS-LKD
Vytautas KERNAGIS TS-LKD
Dainius KREIVYS TS-LKD
Andrius KUBILIUS TS-LKD
Gabrielius LANDSBERGIS TS-LKD
Tadas LANGAITIS TS-LKD
Mykolas MAJAUSKAS TS-LKD
Kęstutis MASIULIS TS-LKD
Antanas MATULAS TS-LKD
Radvilė MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ TS-LKD
Monika NAVICKIENĖ TS-LKD
Žygimantas PAVILIONIS TS-LKD
Edmundas PUPINIS TS-LKD
Jurgis RAZMA TS-LKD
Paulius SAUDARGAS TS-LKD
Gintarė SKAISTĖ TS-LKD
Kazys STARKEVIČIUS TS-LKD
Algis STRELČIŪNAS TS-LKD
Stasys ŠEDBARAS TS-LKD
Ingrida ŠIMONYTĖ TS-LKD
Emanuelis ZINGERIS TS-LKD
Rokas ŽILINSKAS TS-LKD
Mindaugas BASTYS LSDP
Juozas BERNATONIS LSDP
Rasa BUDBERGYTĖ LSDP
Algirdas BUTKEVIČIUS LSDP
Gediminas KIRKILAS LSDP
Linas Antanas LINKEVIČIUS LSDP
Juozas OLEKAS LSDP
Andrius PALIONIS LSDP
Raminta POPOVIENĖ LSDP
Julius SABATAUSKAS LSDP
Algimantas SALAMAKINAS LSDP
Rimantas SINKEVIČIUS LSDP
Algirdas SYSAS LSDP
Artūras SKARDŽIUS LSDP
Rimantė ŠALAŠEVIČIŪTĖ LSDP
Irena ŠIAULIENĖ LSDP
Antanas VINKUS LSDP
Virgilijus ALEKNA LRLS
Aušrinė ARMONAITĖ LRLS
Juozas BAUBLYS LRLS
Viktorija ČMILYTĖ-NIELSEN LRLS
Vitalijus GAILIUS LRLS
Arūnas GELŪNAS LRLS
Eugenijus GENTVILAS LRLS
Simonas GENTVILAS LRLS
Kęstutis GLAVECKAS LRLS
Ričardas JUŠKA LRLS
Jonas LIESYS LRLS
Gintaras STEPONAVIČIUS LRLS
Gintaras VAIČEKAUSKAS LRLS
Jonas VARKALYS LRLS
Zbignev JEDINSKIJ LLRA-KŠS
Vanda KRAVČIONOK LLRA-KŠS
Michal MACKEVIČ LLRA-KŠS
Jaroslav NARKEVIČ LLRA-KŠS
Česlav OLŠEVSKI LLRA-KŠS
Irina ROZOVA LLRA-KŠS
Leonard TALMONT LLRA-KŠS
Rita TAMAŠUNIENĖ LLRA-KŠS
Rimas ANDRIKIS TT
Kęstutis BARTKEVIČIUS TT
Algimantas DUMBRAVA TT
Petras GRAŽULIS TT
Juozas IMBRASAS TT
Kęstas KOMSKIS TT
Raimundas MARTINĖLIS TT
Kęstutis PŪKAS TT
Remigijus ŽEMAITAITIS TT
Valentinas BUKAUSKAS DP
Petras ČIMBARAS DP
Aušra MALDEIKIENĖ PPLS
Linas BALSYS Lietuvos žaliųjų partija
Naglis PUTEIKIS N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija
Darius KAMINSKAS išsikėlė pats
2 rato rezultatų lentelė:
2 rato rinkimų aktyvumo lentelė:
Rezultatai vienmandatėse apygardose:
Po pirmo rinkimų rato / Po antrojo rinkimų rato
Rinkimų apygarda | Kandidatai (partija) |
1. Naujamiesčio | Žygimantas PAVILIONIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 43,14 /65.25 % Virgilijus ALEKNA (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 18,91 proc. /31,53% |
2. Senamiesčio | Mykolas MAJAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 35,07 /63.53% Artūras ZUOKAS (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)) – 16,70 /33,15% |
3. Antakalnio | IŠRINKTA 1-AME RATE Ingrida ŠIMONYTĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 51,54 proc. |
4. Žirmūnų | Aušra MALDEIKIENĖ (Politinė partija „Lietuvos sąrašas“) – 22,33 proc. /59.03 % Vilija ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 20,16 /37,67 % |
5. Fabijoniškių | Vytautas KERNAGIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 30,41/56,04% Dalia KUODYTĖ (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 12,77/36,22% |
6. Šeškinės | Audronius AŽUBALIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,68/40,37% Virginijus SINKEVIČIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 16,08/56,93% |
7. Justiniškių | Paulius SAUDARGAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,85/66,79% Danuta NARBUT (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) – 12,94/27,95% |
8. Karoliniškių | Saulius SKVERNELIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 30,08/52,86% Kęstutis MASIULIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 21,93/44,55% |
9. Lazdynų | Algis STRELČIŪNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 29,62/50,72% Aušrinė ARMONAITĖ (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 19,63/42,31% |
10. Naujosios Vilnios | Algirdas PALECKIS (Išsikėlė pats) – 23,08/45,50%% Monika NAVICKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 22,99/51,80%% |
11. Panerių | Aistė GEDVILIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 16,97/41,39% Linas BALSYS (Lietuvos žaliųjų partija) – 13,82 /55,77% |
12. Verkių | Dainius KREIVYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 31,18/57,01% Gintaras STEPONAVIČIUS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 16,26/35,33% |
13. Centro-Žaliakalnio | Gabrielius LANDSBERGIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 38,36/53,86% Audronė JANKUVIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 13,90/44,21% |
14. Šilainių | Ramūnas KARBAUSKIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 39,07/64,10% Rimantas Jonas DAGYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 19,30/33,72% |
15. Kalniečių | Aušra PAPIRTIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 20,77/64,34% Andrius KUPČINSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,14/32,83% |
16. Dainavos | Juozas PUNDZIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,84/24,61% Lauras STACEVIČIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 22,86/70,07% |
17. Petrašiūnų | Kazys STARKEVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 30,22/40,63% Gediminas VASILIAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,11/57,41% |
18. Panemunės | Tadas LANGAITIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 26,05/42,40% Aurelijus VERYGA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 20,48/55,39% |
19. Aleksoto-Vilijampolės | Mindaugas PUIDOKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 26,32/57,76% Edita GUDIŠAUSKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 24,43/40,48% |
20. Baltijos | Agnė BILOTAITĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 24,39/38,81%. Algimantas KIRKUTIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 16,43/56,79 % |
21. Marių | Dainius KEPENIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,10/48,72% Edmundas KVEDERIS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 16,51/46,43% |
22. Pajūrio | Gintaras VAIČEKAUSKAS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 17,83/43,41% Arūnas BARBŠYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,31/42,68% |
23. Danės | Naglis PUTEIKIS (Lietuvos centro partija, išsikėlė pats) – 24,26/51,06% Simonas GENTVILAS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 23,10/45,53% |
24. Saulės | Valerijus SIMULIKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 28,43/53,97% Arvydas MOCKUS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 20,25/40,68% |
25. Aušros | Stasys TUMĖNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 29,27/65,15% Edvardas ŽAKARIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 19,70/29,65% |
26. Nevėžio | Radvilė MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 26,00 /34,41 Bronislovas MATELIS (Išsikėlė pats) – 22,12/52,44% |
27. Vakarinė | Povilas URBŠYS (Išsikėlė pats) – 47,95/70,58% Arvydas ANUŠAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 16,93/26,51% |
28. Aukštaitijos | Guoda BUROKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,55/62,38% Rasa JUKNEVIČIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 25,19/35,11% |
29. Marijampolės | Dainius GAIŽAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 32,36/59,07% Andrius VYŠNIAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 30,37/37,99% |
30. Alytaus | Robertas ŠARKNICKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,00/60,74% Julius SABATAUSKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 17,08/34,83% |
31. Gargždų | Petras GRAŽULIS (Partija Tvarka ir teisingumas, išsikėlė pats) – 30,27/41,63% Bronius MARKAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 20,89/55,39% |
32. Šilutės | Alfredas Stasys NAUSĖDA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 24,27/63,43% Sandra TAMAŠAUSKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,71/34,11% |
33. Pietų Žemaitijos | Remigijus ŽEMAITAITIS (Partija Tvarka ir teisingumas) – 38,03/66,25% Stasys ŠEDBARAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,14/31,20% |
34. Tauragės | Darius PETROŠIUS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 35,06/43,31% Aušrinė NORKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 20,57/53,75% |
35. Plungės | Jonas VARKALYS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 24,29/54,92% Jurgis RAZMA (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 24,24/40,47% |
36. Kretingos-Palangos | Antanas VINKUS (Lietuvos socialdemokratų partija ) – 26,17/53,66% Vaidotas BACEVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 21,17/42,79% |
37. Kuršo | Gediminas ANUŽIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 22,01/39,52% Levutė STANIUVIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,83/57,54% |
38. Mažeikių | Kęstutis BARTKEVIČIUS (Partija Tvarka ir teisingumas) – 25,51/59,85% Lina RIMKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 25,47/36,73% |
39. Akmenės-Mažeikių | Valius ĄŽUOLAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 25,89 / 61,91% Tomas MARTINAITIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 22,66/ 34,94% |
40. Telšių | Valentinas BUKAUSKAS (Darbo partija) – 30,65 / 49,68% Karolis MARTINKUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 12,41 /47,94% |
41. Kelmės-Šiaulių | Juozas RIMKUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 34,69/63,03% Alma MONKAUSKAITĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) – 23,12/34,27% |
42. Raseinių-Kėdainių | Edmundas JONYLA (Lietuvos socialdemokratų partija) – 18,36/35,10% Arvydas NEKROŠIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 15,94/63,35 % |
43. Kėdainių | Virginija BALTRAITIENĖ (Darbo partija) – 25,49/46,54% Darius KAMINSKAS (Išsikėlė pats) – 20,35/48,44% |
44. Radviliškio | Aurimas GAIDŽIŪNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,06/67,74% Vytautas JUOZAPAITIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 16,96/29,13% |
45. Kuršėnų-Dainų | Rima BAŠKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 47,68/74,58% Gintautas SITNIKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 11,97/21,48% |
46. Žiemgalos | Vitalijus GAILIUS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 39,51/58,84% Arūnas GUMULIAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 21,24/39,05% |
47. Pasvalio-Pakruojo | Antanas MATULAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 27,56/51,10% Saulius MARGIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 19,00/46,15% |
48. Biržų-Kupiškio | Aleksandras ZELTINIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 19,27/45,43% Audrys ŠIMAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,01/50,65% |
49. Anykščių-Panevėžio | Greta KILDIŠIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 24,29 /56,80% Sergejus JOVAIŠA (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,62 /40,58% |
50. Sėlos | Vytautas SAULIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 20,44/38,15% Raimundas MARTINĖLIS (Išsikėlė pats) – 18,89 /59,07% |
51. Utenos | Edmundas PUPINIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 26,02/48,95% Milda PETRAUSKIENĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) – 23,83/47,67% |
52. Visagino-Zarasų | Algimantas DUMBRAVA (Partija Tvarka ir teisingumas) – 38,42/75,90% Olga PODOLSKIENĖ (Darbo partija) – 10,92/20,19% |
53. Nalšios | Gintautas KINDURYS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,90/66,24% Vytautas VAITKEVIČIUS (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)) – 13,90/31,53% |
54. Molėtų-Širvintų | Petras ČIMBARAS (Darbo partija) – 25,32 /55,05% Valentinas STUNDYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,40 / 42,08% |
55. Nemenčinės | Rita TAMAŠUNIENĖ (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) – 44,14/61,37% Vaidas ŠALAŠEVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 18,57/36,25% |
56. Šalčininkų-Vilniaus | IŠRINKTAS 1-AME RATE Leonard TALMONT (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) – 64,43 |
57. Medininkų | IŠRINKTAS 1-AME RATE Česlav OLŠEVSKI (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) – 57,31 |
58. Trakų-Vievio | Jonas LIESYS (Lietuvos liberalų sąjūdis) – 14,64 /58,74% Dangutė MIKUTIENĖ (Darbo partija) – 14,28/35,90% |
59. Kaišiadorių-Elektrėnų | Laimutė MATKEVIČIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 24,75/62,24% Mantas ADOMĖNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 20,60/35,19% |
60. Jonavos | Rimantas SINKEVIČIUS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 41,64/58,54% Gintaras STAŠIONIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 16,22/38,49% |
61. Ukmergės | Agnė BALČIŪNIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 19,58/39,88% Juozas VARŽGALYS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,25/56,91% |
62. Jurbarko-Pagėgių | Daivaras RYBAKOVAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,36/42,01% Ričardas JUŠKA (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 16,87/52,51% |
63. Sūduvos | Kęstutis MAŽEIKA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 29,50/71,48% Juozas OLEKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 15,83/24,36% |
64. Zanavykų | Mindaugas BASTYS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 18,78/52,44% Arvydas VIDŽIŪNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 18,71/42,43% |
65. Raudondvario | Viktoras PRANCKIETIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 28,11/54,73% Raminta POPOVIENĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) – 25,12/40,86% |
66. Garliavos | Donatas JANKAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 28,78/45,74% Kęstutis BACVINKA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 23,44/51,88% |
67. Prienų-Birštono | Andrius PALIONIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 37,08/60,03% Ąžuolas RAŠKEVIČIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 15,06/36,27% |
68. Vilkaviškio | Algirdas BUTKEVIČIUS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 36,23 /47,42% Kęstutis SMIRNOVAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,21/49,44% |
69. Dzūkijos | Laurynas KASČIŪNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 27,20/42,83% Petras VALIŪNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 19,08 / 54,41 % |
70. Varėnos-Trakų | Vidas MIKALAUSKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 25,23 /47,61% Juozas BAUBLYS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 17,13 /49,36 % |
71. Lazdijų-Druskininkų | Zenonas STREIKUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 21,04/59,56% Kristina MIŠKINIENĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) – 20,35/36,20% |
Seimą sudaro 141 narys, 71 iš jų renkamas tiesiogiai vienmandatėse apygardose, 70 – daugiamandatėje apygardoje pagal partijų pateiktus sąrašus.
***
Dabartiniame kadenciją baigiančiame Seime Socialdemokratų partija turėjo 40 savo atstovų, Tėvynės Sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai – 30, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 1, Liberalų sąjūdis – 12, partija Tvarka ir teisingumas – 9, Darbo partija– 28, Lietuvos lenkų rinkimų akcija–Krikščioniškų šeimų sąjunga – 8, Drąsos kelias – 7.
Spalio 24 d. 12 val. Seime įvyks Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininko Zenono Vaigausko spaudos konferencija. Joje bus aptarti 2016 m. Seimo rinkimų rezultatai.
Šaltinis - alkas.lt